parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

SOSYAL FAALİYETLER

 
 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TOPLUMSAL YAŞAMA KATKI SAĞLAMAK, KOMŞULUK HUKUNU GELİŞTİRMEK VE SİTE SAKİNLERİNİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ ARTIRMAK SİTA SAKİNLERİNİN SOSYAL YAŞAMLARINDA FARKINDALIK YARAKMAK İÇİN BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ DÜZENLENMİŞTİR.
 
 ŞENLİK KAPSAMINDA PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA BULUNAN SİTELER ARASINDA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASINA; KORU SİTESİ (113114 ADA), YEŞİL DOĞA SİTESİ (113116 ADA), ZİRVE KONUTLARI(113122 ADA), AY IŞIĞI SİTESİ (113125 ADA), GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİSİ SİTESİ KARMASI (113126/113128 ADALAR), BUKET PARK SİTESİ (113129 ADA), 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SİTESİ (113389 ADA), IHLAMUR SİTESİ (113390 ADA) KATILMIŞTIR. 4 ER TAKIMDAM 2 GRUP OLARAK YAPILAN ELEME MAÇLARINDAN SONRA;
 
 GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI 3 ÜNCÜLÜK 4 ÜNCÜLÜK MAÇI YAPMIŞLAR VE PENALTILAR İLE KORU SİTESİ TURNUVAYI 3 ÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞTIR.
ZİRVE KONUTLARI BUKET PARK SİTESİ
 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18.00 İLE 19.00 ARASINDA ZİRVE KONUTLARI VE BUKET PARK SİTESİ FİNAL MAÇI YAPACAKLARDIR.

 

YEŞİL DOĞA SİTESİ AY IŞIĞI SİTESİ
   
GÜVEN SİTESİ & YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI KORU SİTESİ

 

BAHAR ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA 6 MAYIS PAZAR GÜNÜ GELENEKSEL YÖRESEL OYUNLAR, BİSİKLET TURU, HALK KOŞUSU YAPILACAK, ŞENLİĞE KATILIMCILARA HEDİYELER VERİLECEK VE LOKMA İKRAMI YAPILACAKTIR. PARK EYMİR TOPLU KONUTLARINDA YAŞAYAN TÜM SAKİNLERİMİZ DAVETLİDİR.

HEDİYE ÇEKİLİŞİVE YARIŞLARA KATILMAK İÇİN KAYIT YAPTIRILMASI VE NUMARA ALINMASI GEREKMEKTEDİR. KAYITLAR İÇİN LÜTFEN NUFÜS CÜZDANLARINIZ İLE BERABER MÜRACAAT EDİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TEL : 0530 114 24 73

 

 

 

AYGÜN ÜNLÜ 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

 

23 NİSAN 2018

 

ÇANAKKALE SAVAŞININ 103 ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ

 

ORTA ASYA’DAN KALKIP ANADOLU’YU VATAN YAPANLARI BU TOPRAKLARDAN GELDİKLERİ YERE GÖNDERMEK İSTEYENLER, KITA AVRUPASININ TÜM GÜCÜNÜ TOPLAR VE HAÇLI SEFERLERİNİ BAŞLATIR. BU DENEME ANADOLU’DA ERİR GİDER. BU SEFER NİĞBOLU’DA YAPARLAR BUDA BAŞARISIZLIKLA SONLANIR. MOHAÇ’TA DENERLER YİNE YENİLİRLER. BU AZİZ MİLLETİ TEK BİR KITANIN GÜÇLERİ İLE YENEMEYECEĞİNİ DÜŞÜNEN HAÇLI İTTİFAKI, BAŞKA KITALARDAN DA TAKVİYE GÜÇLER ALIR. BUNU AKİF MISRALARINDA ŞÖYLE İFADE EDER.

‘’ESKİ DÜNYÂ, YENİ DÜNYÂ, BÜTÜN AKVÂM-I BEŞER,

KAYNIYOR KUM GİBİ, TÛFAN GİBİ, MAHŞER MAHŞER.

ÇEHRELER BAŞKA, LİSANLAR, DERİLER RENGÂRENK;

SÂDE BİR HÂDİSE VAR ORTADA: VAHŞETLER DENK.

KİMİ HİNDÛ, KİMİ YAMYAM, KİMİ BİLMEM NE BELÂ...

HANİ, TÂ'ÛNA DA ZÜLDÜR BU REZÎL İSTÎLÂ! ‘’

 

OYSA BİLMİYORLAR Kİ, ‘’TÜRK ASKERLERİ ÖLÜME GÜLEREK GİDERLER.’’ İŞTE ÇANAKKALE’DE DE BÖYLE OLDU. BU SAVAŞIN NE KADAR ACIMASIZ OLDUĞUNU YİNE AKİF’İN ŞU MISRALARINDAN ANLIYORUZ.

 

‘’ÖLÜM İNDİRMEDE GÖKLER, ÖLÜ PÜSKÜRMEDE YER;

O NE MÜDHİŞ TİPİDİR: SAVRULUR ENKAAZ-BEŞER...

KAFA, GÖZ, GÖVDE, BACAK, KOL, ÇENE, PARMAK, EL, AYAK,

BOŞANIR SIRTLARA, VÂDÎLERE, SAĞNAK SAĞNAK.’’

 

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103 ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNDE

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

 

‘’EY ŞEHÎD OĞLU ŞEHÎD, İSTEME BENDEN MAKBER,

SANA ÂGÛŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER.’’

AYGÜN ÜNLÜ

TOPLU YAPI YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞININ ZİYARETİ

 

 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ DÖNEMDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ İFA EDECEK OLAN SN. SELİM AKCEYLAN, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN MAKAMINDA ZİYARET EDİLEREK YENİ GÖREVİNDE BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNULMUŞTUR.

SN. SELİM AKCEYLAN, PARTİ İLÇE YÖNETİMİ İLE BİRLİKTE 02 MART 2018 CUMA GÜNÜ PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE İADEYİ ZİYARETE BULUNMUŞTUR. TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. AKCEYLAN VE İLÇE YÖNETİMİNE BU NAZİK ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR EDEREK PARK EYMİR KONUT ALANINDA YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA BİLGİ VERMİŞTİR. ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA DÜŞÜMCELERİNİ PAYLAŞMIŞ VE HEP BİRLİKTE ÇÖZÜM ARAYACAKLARINI İFADE EDEREK, BERABER ÇALIŞILDIĞINDA HİÇ BİR SORUNUN ÇÖZÜMSÜZ KALMAYACAĞINI BEYAN ETMİŞTİR. GEREK GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE GEREKSE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN VERİLMESİ GEREKEN HİZMETLERLE İLGİLİ TOPLU KONUT SAKİNLERİNİN YANLARINDA OLDUKLARINI İFADE ETMİŞTİR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN TANITIMI

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TALEP EDİLEN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN PROJELENDİRİLEREK YAPILAN EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HİZMETE GİRMEDEN ÖNCE PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNE TANITILMASI İÇİN 03 MART 2018 TARİHİNDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN TANITIM ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. TOPLANTIYA PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. ŞAHİN ATUĞ, SN. ALİ ODABAŞ, SN. İLKER ÖZGÜN VE SN. ŞABAN ÖZAKIN,  DENETİM KURULU ÜYELERİ, KONUT ALANINDA BULUNAN SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ İLE BLOK YÖNETİCİ VE DENETCİLERİ, GÖLBAŞI BVELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN KATILMIŞLARDIR.GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY; GÖLBAŞI’NA YAPILAN HİZMETLERLE İLGİLİ BİLGİLER SUNMUŞ VE ‘’ TOPLU KONUT İADERESİ TARAFINDAN YAPTIRILARAK HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLEN PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK, SOSYAL HAYATI CANLANDIRACAK VE ÖZELLİKLE BİR ÇOK KONUDA KÜLTÜREL HAYATA YENİ BİR NEFES KAZANDIRACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN YÜZDE 95 NİN TAMAMLANMIŞTIR. TÜM KONUT SAKİNLERİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP BULACAĞI AİLE YAŞAM MERKEZİNDE; YÜZME HAVUZU, KONFERANS SALONLARI, TOPLANTI SALONU, KAFETERYALAR, SAUNA, DÜĞÜN SALONU VE BİR KATINDA DA HER YAŞA HİTAP EDECEK KÜTÜPHANE OLACAKTIR. ‘’ DİYEREK 2/3 AY SONRA HİZMETE ALINACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HAYIRLI OLMASI TEMENİSİNDE BULUNMUŞTUR.

TOPLANTIDA KONUŞAN GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN İSE; ‘AK PARTİ OLARAK SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN İFADE ETTİĞİ GİBİ HALKA HİZMET HAKKA HİZMET BİZİM DÜSTÜRÜMÜZ HALİNE GELMİŞTİR. BENDE BİR PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNİYİM. SN. BAŞKANA BU HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. AK PARTİ OLARAK HEM TÜRKİYE GENELİNDE VE GÖLBAŞINDA BU AZİZ MİLLETİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLERİN TESPİTİ, YAPILMASI VE HİZMETE SUNULMASI BİZİM EN TEMEL GÖREVLERİMİZDENDİR. ONON İÇİNDİR Kİ İKTİDARDA OLDUĞUMUZ SÜRE İÇERİSİNDE BU HİZMETLERİMİZ BU NECİP MİLLET TARAFINDAN KABUL GÖRMÜŞ VE BUDA SEÇİM SANDIKLARINA TAŞINMIŞTIR. SİZLERİN DESTEĞİ VE BİZLERİN AZİMLİ ÇALIŞMALARIMIZLA DAHA NİCE GÜZEL HİZMETLERİ BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINLARDA DA HAYATA GEÇİRECEĞİZ, HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE; BU HİZMETLERDEN DOLAYI SN. DURUAY’A VE SN. BAŞKAN NEZNİNDA KATKI SUNAN GÖLBAŞI BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. SY. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’TOPLU KONUT SAKİNLERİ OLARAK ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKININ BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI, PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN ANKARA EVİNİN TOPLU YAPIYA DEVRİ KONUSUNDA GEREKLİ ÇALIŞMALARIN BAŞLATILMASININ, PARK ALANLARININ BAKIM VE ONARIMLARI İLE GÜVENLİĞİNİN BİR AN ÖNCE SAĞLANMASININ, KONUT ALANI İÇERİSİNE HALK EKMEK KAFETERYASI İSTEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK BUNDAN SONRA DA ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERİN SİTE SAKİNLERİNİ BEKLEDİĞİNİ’’ İFADE ETMİŞTİR.

TOPLANTI SONUNDA SN. FATİH DURUAY VE SN. SELİM AKCEYLAN TARAFINDAN SİTE SAKİNLERİNDEN İSTEKLERİ ALINMIŞ VE AİLE YAŞAM MERKEZİ GEZİLMİŞTİR.  


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ZİYARET

 

 GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANAN SN. ORHAN KOCAAĞA MAKAMINDA ZİYARET EDİLEREK BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNULMUŞTUR. BU VESİLE İLE SN. ORHAN KOCAAĞA’YA KONUT ALANIMIZIN SORUNLARI İLETİLMİŞ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ SUNULMUŞTUR.

   BU ZİYARET ESNASINDA YÖNETİM KURULUMUZU KABUL EDEREK GÖSTERMİŞ OLDUĞU NAZİK MİSAFİRBERLİĞİ İÇİN SAN. KOCAĞAYA’YA TEŞEKKÜR EDER, YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI