parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

BİLGİLENDİRME NOTU

  14 Nisan 2008 tarihli Resmi Gazete(26847) mükerrer sayısında yayımlanan yönetmelikle Isı Pay Ölçer cihazı taktırmak için 2.5.2012 tarihine kadar süre verilmiş, Park Eymir Konutlarında da buna uygun olarak 2012 yılı içinde cihazlar takılmıştır. 

   6 Temmuz 2018 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Isı Sayaçları Muayene Yönetmeliği ile getirilen düzenlemelere göre ısı sayaçlarının beş yılda bir periyodik muayenelerinin yaptırılması kanunen zorunlu hale gelmiştir. İlgili muayene, sayacın üretim yılının birinci yıl olarak sayılması ile birlikte beş yılını doldurmuş sayaçlar için Ocak ve Şubat ayları içerisinde Bakanlığın yetkilendirdiği Isı Sayacı Muayene Servislerine başvurularak yaptırılabilecektir. Isı sayaçları başvuru yapılan yıl içerisinde yetkili serviste muayeneye sokulacak ve muayeneden geçen sayaçlar beş yıl süre ile kullanılabilir şekilde yetkili servis tarafından damgalanacak ve belgelenecektir.

   Sayaçların Periyodik muayenesi ile ilgili düzenleme bizlerin kullandığı cihazların 2019 Şubat sonuna kadar konuyla ilgili Bakanlık tarafından yetkilendirilen servislere başvurulması, 31.12.2019 tarihine kadar işlemin bitmesi hükmünü taşıyor.

   Yönetmelik Periyodik muayene ile ilgili sorumluluğu bina yönetim kurullarına, bina yöneticilerine, kat maliklerine yüklemektedir.

  Kat Malikinin görevi, konutunda bulunan cihazın sorumlu şirketçe sökülmesine izin vermek, muayene sonrası cihazının etiket bilgilerinin ve işaretlerinin olup olmadığının kontrol etmek, cihaz üzerinde bulunan damgaların kontrol etmek. Sorumluluğu ise cihazın muayenesi için muayene ücreti, sökme takma ücreti ve gerekiyorsa cihaza ait yedek parça maliyetinin ödenmesi.

  Blok yönetim görevi, kat maliklerine konuyla ilgili bilgi vermek, kat malikleri kurulundan yetki alıp, Ada Yönetimine Temsilciler Kurulu aracılığı ile yetki devretmek. Blok Yönetimi yukarda adı geçen Yönetmeliğin 4.maddesi ı bendi gereği muayenenin yaptırılması konusunda doğrudan sorumlu olup, muayenesi yaptırılan cihaza ait, yetkili firma tarafından onaylanmış raporun bir nüshasını kendinde bulundurur.

  Belirtilen süreler içinde sorumluluğunu yerine getirmeyenlere 3516 sayılı Ölçüler ve Ayarlar Kanunu kapsamında damga süresi dolmuş ölçü aleti kullanım fiilinden dolayı sayaç başı 2.101 TL (2019 yılı için) tutarında para ceza uygulanacaktır. 


1.Isı Sayaçları Muayene Yönetmeliği (6 Temmuz 2018-Sayı:30470) (TIKLAYINIZ)

2.Merkezi Isıtma ve Sıcak Su Sistemlerinde Isınma ve Sıhhi Sıcak Su Giderlerinin Paylaştırmasına İlişkin Yönetmelik (14  Nisan 2008-sayı:26847)(TIKLAYINIZ)

3.3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu (21.01.1989)(TIKLAYINIZ)


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ ZİYARET

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ, CUMHUR İTTİFAKININ GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNMUŞLARDIR. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK KARŞILANMIŞLARDIR. MHP GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN, ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ İFADE EDEREK ANKARA’DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SN. MEHMET ÖZHASEKİ’NİN, GÖLBAŞINDA DA SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İN CUMHUR İTTİFAKININ ADAYLARI OLARAK SEÇİMLERE GİRİLECEĞİ VE BU YARIŞTA PARK ETMİR TOPLU YAPI SAKİNLERİNİN DESTEKLERİNİ BEKLEDİKLERİNİ İFADE ETMİŞTİR. SN. RAMAZAN ŞİMŞEK İSE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİNE BU NAZİK ZİYARETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMİŞ, GÖLBAŞININ SORUNLARINI ÇOK YAKINDA BİLDİĞİNİ, ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAKLARINI BEYAN EDEREK YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE GÖLBAŞI’NA GÜZEL HİZMET VERECEK OLAN HERKESİN YANINDA OLACAKLARINI BEYAN EDEREK BAŞARI DİLEKLERİNİ İFADE ETMİŞTİR.

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’I ZİYARET EDEREK GÖREV SÜRESİ İÇERİSİNDE GÖLBAŞI’NA VE PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. ZİYARETTE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ SN. AYGÜN İHTİYACLARI OLDUĞUNDA HEP YANLARINDA BULDUKLARI SN. FATİH DURUAY’A TEŞEKKÜR EDEREK, PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUT ALANI İÇERİSİNDE SAYIN BAŞKANIN KONUT SAKİNLERİNE HATIRA BIRAKACAĞI VE GÖLBAŞI ÖLÇEĞİNDE BÜYÜK BİR YATIRIM OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİ İÇİN SİTE SAKİNLERİ ADINA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI YANINDA MÜTEVAZİ DURUŞU, ENGİN HOŞ GÖRÜŞÜ VE HER ZAMAN GÖLBAŞILILARIN YAŞAMLARININ İÇİNDE OLAN SN. FATİH DURUAY’A HİZMETLERİ İÇİN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİ ADINA BİR PLAKET VERMİŞTİR. SN. FATİH DURUAY İSE TEK AMACININ GÖLBAŞINI TERCİH EDİLEN, ÜSTÜN YAŞAM KALİTESİ OLAN VE SAHİP OLDUĞU DEĞERLER İLE LAYIK OLDUĞU NOKTAYA TAŞIMAK OLDUĞUNU BEYAN EDEREK MÜTEVAZİ GÖLBAŞI’NA BİR ÇOK İLDE DAHİ NASİP OLMAYAN ÖLÇEKLERDE HİZMETLER YAPILDIĞINI KONYA YOLUNUN ALTA ALINMASI, MİLLEK PARKI, 200 YATAKLI HASTANE AİLE YAŞAM MERKEZLER, MOGAN GÖLÜNÜN TEMİZLENMESİ GİBİ BİR ÇOK PROJEYE İMZA ATARAK GÖLBAŞI’LI HEMŞERİLERİMİN GÜVENLERİNİ BOŞA ÇIKARMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM. BİZ BU YOLA ÇIKARKEN TÜM HEMŞERİLERİMİZDEN SADECE DUA İSTEDİK BİLİYORUZ Kİ YAPTIĞIMIZ BU HİZMETLER İÇİN TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DUASINI ALDIK. ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE BAYRAĞI CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK BEYE TESLİM EDECEĞİZ. ONA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLER BU NAZİK ZİYARET İÇİN DE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE VE KONUT SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

 

PROF.DR. FUAT SEZGİN AİLA YAŞAM MERKEZİ

PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUT ALANI İÇERİSİNE YAPILAN PROF.DR. FUAT SEZGİN AİLE YAŞAM MERKEZİ PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNİN YAŞAMINDA YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATACAKTIR. PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖN.KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ KONU HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR. SN. ÜNLÜ ‘’AİLE YAŞAM MERKEZİ KONUT SAKİNLERİMİZİN SOSYAL, KÜLTÜREL HAYATINA BÜYÜK KATKI SUNUCAKTIR. İÇERİSİNDE BULUNAN VE HER YAŞA HİTAP EDECEK OLAN YÜZME HAVUZU VE KONDİSYON SALONU İLE SAĞLIKLI BİR TOPLUM, KAFETERYASI İLE KALİTELİ BİR HİZMET, HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE AİT BİRİM İLE SİTE SAKİNLERİNİN SOSYAL HAYATINA KATKI SUNACAK KURSLAR, KONFERANS SALONU İLE KÜLTÜREL HAYATA ZENGİNLİK, TOPLANTI SALONLARI İLE KONUT SAKİNLERİNİN DAHA ÇOK SOSYAL FAALİYETLERE KATILMALARI SAĞLANMIŞ OLACAK VE EN ÖNEMLİSİ İSE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SN. ALİ ODABAŞ ÜSTÜN GAYRET VE KATKILARI İLE OKUL ÇAĞINDAKİ TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE OKUMAYI SEVEN TÜM SAKİNLERİMİZE 24 SAAT HİZMET VERMESİ PLANLANAN KÜTÜPHANE YAŞAMIMIZA YEPYENİ BİR GÜZELLİK KATACAKTIR. BUNUN İÇİN BAŞTA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, YÖN.KUR.ÜYESİ SN. ALİ ODABAŞ’A VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER, HAYIRLI OLMASINI DİLERİM.’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNMUŞTUR.

 

GÖLBAŞI KAYMAKAMI SN. TÜLAY BAYDAR BİLGİHAN, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, KÜTÜPHANELER GENEL MÜDÜRÜ SN. ALİ ODABAŞ VE GÖLBAŞI KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ SN. ÖZBEY UÇAK’IN ZİYARETLERİ.

 KÜTÜPHANEYE GELECEK YAVRULARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ UNUTMADIĞI İÇİN PARK EYMİR TOPLU YAPI SAKİNLERİ OLARAK SN. ALİ ODABAŞ’A TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

BAHAR ŞENLİĞİ YARIŞLARINDA DERECEYE GİREN SİTE SAKİNLERİNE ÖDÜLLERİ VE ŞENLİĞE KATKI SUNAN KATILIMCILARA DA ŞİLTLERİ TAKDİM EDİLDİ.

 

 

 

YÖN.KUR.BŞK.SN.AYGÜN ÜNLÜ, DERECE YAPAN YARIŞMACILAR İLE GÖREV ALAN SİTE SAKİNLERİ

 

YÖN.KUR.BŞK.SN.AYGÜN ÜNLÜ, BŞK.YRD.SN.ŞAHİN ATUĞ VE YÖN.KUR.ÜYESİ SN. ALİ ODABAŞ

 

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

 PARK EYMİR TOPLU YAPI  YÖN.KUR.BAŞKANI

 SN. AYGÜN ÜNLÜ’DEN AÇIKLAMA
 
ACI VE TATLI BİR SÜRÜ YAŞANMIŞLIKLARLA 2018 YILINI GERİDE BIRAKTIK. BİZLER İÇİN ZOR BİR YIL OLDU DİYEBİLİRİZ. YILIN BAŞLARINDA BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN AFRİN HAREKATI NDAN SONRA GERÇEKLEŞEN TREN KAZALARI VE KÜRESEL GÜÇLER TARAFINDAN PLANLANARAK OYNANMAK İSTENEN EKONOMİK İSTİKRARSIZLIK 2018 YILINA DAMGASINI VURAN OLAYLAR OLARAK TARİHE GEÇMİŞTİR.
BU ZOR YILDA ARAMIZDAN AYRILARAK EBEDİYETE İNTİKAL EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET SEVENLERİNE VE MİLLETİMİZE SABIRLAR DİLİYORUZ.
SAVAŞ ALANLARINDA ECDADINA YAKIŞIR BİR HAREKAT GERÇEKLEŞTİREN AZİZ TÜRK MİLLETİ EKONOMİK MÜCADELEDE DE İKTİDARIN YANINDA VE YARDIMINDA BULUNARAK, SALYASINI AKITARAK YENİ BİR SEVR GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEYENLERE BU FIRSATI VERMEMİŞTİR.
‘’BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VARDIR’’ DÜSTÜRU İLE YAŞAMINI PERÇİNLEŞTİRMİŞ VE ŞER GÜÇLERE KARŞI EN GÜZEL DURUŞU SERGİLEMİŞTİR. YAŞANILAN BU SIKINTILI DÖNEMDE, HEM İÇ VE HEM DIŞ POLİTİKADA YÜCE MİLETİMİZİN BU GÜNÜ VE GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞAN, ZAMAN VE ENERJİ HARCAYAN, KATKI SUNAN, ÇÖZÜM ÜRETEN HİÇ BİR MENFAAT BEKLEMEDEN DESTEK VEREN TÜM KİŞİ VE KURUMLARA MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.  
BİZLERDE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ OLARAK KENDİMİZE HEDEF OLARAK KOYDUĞUMUZ PARK EYMİR SAKİNLERİNE SAĞLIKLI, HUZURLU VE GÜVENLİ BİR YAŞAMIN SAĞLANMASI VE YAŞANMASI İÇİN İLGİLİ KURUM VE KURULUŞLARLA GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPMAKTAYIZ. SOSYAL HAYATIMIZI ZENGİNLEŞTİRECEK OLAN SOSYAL DONATI İHTİYACIMIZ AİLE YAŞAM MERKEZİ VE SOSYAL KAFETERYANIN AÇILMASI İLE BÜYÜK ÖLÇÜDE GİDERİLECEKTİR. KONUT SAKİNLERİNİN KAYNAŞMASI, DAYANIŞMASI VE 30.000 KİŞİLİK BİR AİLE OLMASI İÇİN AŞURE ETKİNLİĞİMİZ VE BAHAR ŞENLİĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR. YİNE KONUTLARIMIZDA VE SİTELERİMİZDE YAŞANILAN SIKINTILARIN GİDERİLMESİNDE HIZLI KARAR VERME VE KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETMEK TEMEL ÇIKIŞIMIZ OLMUŞTUR.
AİLE YAŞAM MERKEZİ İÇERİSİNDE YÖN.KUR.ÜYEMİZ SN. ALİ ODABAŞ’IN DESTEK VE HİMAYELERİ İLE AÇILACAK OLAN KÜTÜPHANE ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİM HAYATINA KATKI SUNACAK, YÜZME HAVUZU SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SİTEMİZE AYRICALIK GETİRECEKTİR. BÜTÜN BU HİZMETLER KONUT ALANIMIZI ÖNCELİKLİ OLARAK TERCİH EDİLEN KONUT ALANI HALİNE GETİRECEKTİR.
AYRIŞARAK KÜÇÜLEN VE ZAYIFLAYAN DEĞİL, BİRLEŞEREK GÜÇLENEN VE BÜYÜYEN, KİMSENİN KİMSEDEN ÜSTÜN OLMADIĞI, KİMSENİN AYRICALIKLI OLMADIĞI, KİMSENİN ÖTEKİLEŞTİRİLMEDİĞİ, HERKESİN FİKRİNİ AÇIKCA SÖYLEDİĞİ VE İNANDIĞINI ÖZGÜRCE YAŞADIĞI KONUT ALANIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞEREK SİZLERİN KATKISI İLE BÜYÜYECEKTİR.
BU VESİLE İLE 2019 YILININ HEPİMİZE SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLER YENİ YILINIZI KUTLARIZ.
 
 
AYGÜN ÜNLÜ
PARK EYMİR YÖN.KUR.BAŞKANI
 

KUTLAMA

 BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI SONUCU ANADOLU TOPRAKLARINI PAYLAŞAN ŞER GÜÇLERE KARŞI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖNDERLİĞİNDE BAŞLATILAN KURTULUŞ MÜCADELESİ BAŞARIYA ULAŞMIŞ VE ANADOLU’DA YENİ, GENÇ BİR DEVLETİN KURULUŞ ÇALIŞMALARI BAŞLATILMIŞTIR. BU KURTULUŞTA 7 CEPHEDE GÖREV YAPAN BU AZİZ MİLLETİN EVLATLARINI MİNNET, ŞÜKRAN VE RAHMETLE ANIYORUZ. 
 İŞTE BU GENÇ DEVLETİN YÖNETİM TARZI OLARAK BELİRLENEN CUMHURİYETİN BU SENE 95 YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYIORUZ. BU GENÇ DEVLETİN KURULMASINDA ÖNCÜLÜK EDEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK; ‘’EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI BİRİNCİ VAZİFEN TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ İLELEBED KORUMAK VE MUHAFAZA ETMEKTİR.’’ DİYEREK GENÇLERE EMANET ETTİĞİ AZİZ VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞI ŞEHİT KANLARI İLE SULANMIŞTIR.
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMEY DİLER, CUMHURİYET BAYRAMINIZI KUTLARIM.
 
AYGÜN ÜNLÜ
PARK EYMİR TOPLU YAPI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

MUHARREM AYI ETKİNLİKLERİ

 

  PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ MUHARREM AYI NEDENİ İLE SİTE SAKİNLERİNE YÖNELİK 22 EYLÜL 2018 CUMARTESİ GÜNÜ BİR DİZİ ETKİNLİKTE BULUNMUŞTUR.

  SAAT 10.00 YILDIZ CAMİİ İMAMI TARAFINDAN DUA İLE YAPILAN AÇILIŞ SONRASINDA AŞURE İKRAMI BAŞLAMIŞTIR.

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN ‘’AŞURE VE KARDEŞLİK’’ ADI İLE ORGANİZE EDİLEN ETKİNLİĞİN AÇILIŞ KONUŞMASINDA, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ GÜNE VE ETKİNLİĞİN AMACINA DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR. SN. AYGÜN ÜNLÜ KONUŞMASINDA; ‘’İSLAM TARİHİNDE BİR SÜRÜ ACILARIN YAŞANMIŞTIR. BUNLARDAN BİRİSİNİNDE RAHMET PEYGAMBERİ HZ.MUHAMED MUSTAFA’NIN (SAV) TORUNU VE HZ. ALİ’NİN OĞLU HZ.HÜSEYİN’İN ŞEHİD EDİLDİĞİ KERBELA OLAYIDIR. BİZLER SON PEYGAMBER HZ.MUHAMED MUSTAFA’NIN (SAV) ÜMMETİ OLARAK BU ACIYI KALPLERİMİZDE YAŞAMAYA DEVAM ETTİRECEĞİZ. ANCAK SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN ‘’BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VARDIR.’’ HADİSİNİ DİKKATE ALARAK ACILARI YENİ ACILARLA DİNDİRMEYECEĞİZ. İSLAM KARDEŞLİĞİMİZİ DOSTA DÜŞMANA GÖSTERMEK İÇİN BİRLİĞİMİZİ, BERABERLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ VE BOZDURMAYACAĞIZ. NEREDE BİR YEZİD OLURSA ORADA HAKKI TUTUP KALDIRAN HZ. HÜSEYİN’LER OLACAĞIZ. ACILARIMIZI BAĞRIMIZA BASIP HACCIN KARŞISINDA HİLALİ ZAFERLERE TAŞIYACAĞIZ. BU ETKİNLİĞİMİZDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, AK PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN.SELİM AKCEYLAN’A, MHP İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN VE İLÇE YÖNETİMİNE, CHP ESKİ İLÇE BAŞKANI SN. BÜLENT ELİKESİK’E, CHP YENİ İLÇE BAŞKANI SAYIN İBRAHİM KARACA’YA, GÖL-DER (E) BAŞKANI SN. İSA ÖMERCAN VE HER ZAMAN BİZLERİN YANINDA OLAN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR. ETKİNLİK KAPSAMINDA KONUT SAKİNİ ÇOCUKLARDA UNUTULMAMIŞ VE DEĞİŞİK OYUN GRUPLARI İLE ONLARA GÜLME FIRSATI VERİLMİŞTİR.

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖN. KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ

MHP İLÇE BAŞKANI ERSİN PEHLİVAN

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY VE 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN

 

   

CHP ESKİ İLÇE BAŞKANI SN. BÜLENT ELİKESİK   /GÖLBAŞININ SEVİLEN SİMALARINDAN

CHP İLÇE BAŞKANI SN.İBRAHİM KARACA              /GÖL.DER.(E) BAŞKANI SN.İSA ÖMERCAN 

   

PARK EYMİR KONUTLARI 2018 YILI BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN PLANLANARAK 6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN 2018 BAHAR(HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ YAPILMIŞTIR. 

ŞENLİK 21 NİSAN 2018 TARİHİNDE SİTELER ARASI FUTBOL TURNUVASI İLE BAŞLAMIŞ VE 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILAN FİNAL MAÇI İLE TAMAMLANMIŞTIR. TURNUVAYI 113129 ADA (BUKET PARK SİTESİ), 113122 ADA (ZİRVE KONUTLARI)’NI PENALTI ATIŞLARI İLE 4-1 ELEYEREK KAZANMIŞTIR. 

 

 FUTBOL MAÇLARI SONUCU TURNUVAYI BUKET PARK SİTESİ BİRİNCİ, ZİRVE KONUTLARI İKİNCİ VE KORU SİTESİ ÜÇÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞ VE BUKET PARK SİTESİNDEN ATAKAN CUHA 13 GOL İLE GOL KRALI OLMUŞTUR.

6 MAYIS PAZAR GÜNÜ ŞENLİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN AYGÜN ÜNLÜ’NÜN STARTI İLE BİSİKLET YARIŞI VE HALK KOŞUSU BAŞLAMIŞTIR. ŞENLİK KAPSAMINDA 06-12/13-18/18 ÜSTÜ YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE BİSİKLET YARIŞI VE 18 YAŞ ALTI, 18 YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE DEĞİŞİK KATEGORİLERDE YARIŞLAR DÜZENLENMİŞTİR.

 

 

 

 ŞENLİK SÜRESİNCE ÇOCUKLAR İÇİN ÇOCUK OYUN GRUPLARINDA OYUNLAR OYNATILMIŞTIR

 

ŞENLİĞE KATILANLARA TAVUK DÖNER, LOKMA VE ÇOCUKLAR İÇİN PAMUK ŞEKER İKRAMINDA BULUNULMUŞTUR.

 

 

 

       ŞENLİK PRAGRAMI DOĞRULTUSUNDA YAPILMASI PLANLANAN MÜŞİK ŞÖLENİ MAALESEF HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE TAMAMLANAMAMIŞTIR.

YARIŞMALARDA YER ALARAK DERECELERE GİREN YARIŞMACILARA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KUPA VE DEĞİŞİK HEDİYELER PLANLANMIŞ ANCAK; HEDİYELERİN DAĞITIMI YAĞMUR NEDENİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. 

      KONU İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPAN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’BU ETKİNLİĞİN YAPILMASININ AMACI; PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUTLARINDA YAŞAYAN HER BİR BİREYİN SOSYAL HAYATINI ZENGİNLEŞTİRMEK, İÇİNDE YAŞADIĞI TOPLUMA AİDİYET DUYGUSUNU GELİŞTİRMEK, GÜZELLİKLERİN PAYLAŞILARAK ÇOĞALTILMASI, ACILARIN PAYLAŞILARAK AZALTILMASI, KOMŞULUK HUKUKUNUN GELİŞTİRİLMESİ, GENÇLERİN SPORA TEŞVİK EDİLEREK KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUNMASIDIR. KONUT ALANINDA BİRLİK RUHUNUN GELİŞTİRİLEREK, PARK EYMİR AİLESİNİN OLUŞTURULMASINA YÖNELİK BİR ETKİNLİKTİR. MAKAMI, MEVKİSİ, TAŞIDIĞI RÜTBE, İŞGAL ETTİĞİ KOLTUK NE OLURSA OLSUN KONUT ALANIMIZDA KİMSANİN KİMSEYE BİR ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR. NEYE İNANIRSA İNANSIN, HANGİ SİYASAL GÖRÜŞÜ PAYLAŞIRSA PAYLAŞSIN TEMEL HEDEFİMİZ BU TOPRAKLARI VATAN YAPANLARA MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEBİLMEK VE ONLARDAN ALDIĞIMIZ BU KUTSAL EMANETE İNSAN VAR OLDUKCA SAHİP ÇIKIP TÜM GÜZELLİKLERİ İLE BERABER SONSUZA KADAR YAŞATABİLMEKTİR. BUNUN İÇİN BU KONUTLARDA YAŞAYAN BİREYLERİ VİZYONLARI GENİŞ, MİSYONLARI BU AZİZ MİLLETİN GELECEĞİ OLAN, DÜŞÜNEN, PLANLAYAN VE ÜRETEN BİR TOPLUM YAPISINA KAVUŞTURMAKTIR. BU DÜŞÜNCELERİMİZİ BİZLERLE PAYLAŞARAK ETKİNLİĞİMİZE DESTEK VEREN BAİTA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY OLMAK ÜZERE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDER, BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN SİTE YÖNETİCİLERİMİZE VE KONUT SAKİNLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ BU GÜZEL ORGANİZASYON UMARIM BİZLERDEN SONRA GÖREV ALACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN DA DEVAM ETTİRİLEREK DAHA KUSURSUZ BİR ETKİNLİK HALİNE DÖNÜŞÜR. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ ETKİNLİĞİMİZDE MUTLAKA EKSİK, YANLIŞ VE HATALARIMIZ OLMUŞTUR. BUNUN İÇİN SAKİNLERİMİZDEN ÖZÜR DİLERİZ. ETKİNLİĞİMİZE KATILARAK DERECELERE GİREN TÜM YARIŞMACILARIMIZIN HEDİYELERİ YÖNETİM KURULUMUZ TARAFINDAN PLANLANACAK BİR TARİHTE HAK SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLECEKTİR.’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNMUŞTUR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ