parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

YÖNETİM KURULU ZİYARET

4 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN, BAŞKAN YARDIMCISI SN. ARİF GORİÇA, YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. ŞAHİN ATUĞ, YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. İZZET ÖZTÜRK VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. OKAN ÖKTEN; GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İ MAKAMINDA ZİYARET ETMİŞLERDİR.

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN, BELEDİYE BAŞKANI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’E ‘’NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDUKLARINI YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK ‘’HEM GÖLBAŞI’NIN VE HEM DE PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANININ SORUNLARI HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUKLARINI’’ İFADE ETMİŞTİR.

 

BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAMAZAN ŞİMŞEK İSE ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ İFADE EDEREK ‘’BİZ GÖLBAŞINDA FARKINDALIK YARATMAK ÜZERE GÖREVE TALİP OLDUK. BUNUN İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ. GENİŞ BİR ÇOĞRAFYADA VE FARKLI SORUNLARI OLAN BİR İLÇEDE GÖREV ALMANIN ZORLUĞUNU BİLİYORUZ. TEK GAYEMİZ GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİMİN YAŞAM STANDARTLARINI ARTIRMAK, GÖLBAŞINA KATMA DEĞER KATMAK VE GÖLBAŞINI TERCİH EDİLİR BİR İLÇE HALİNE GETİRMEKTİR. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN BİR MENSUBU VE GÖLBAŞININ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ‘’ÜLKÜDE BİRLİK, ÜLKEDE DİRLİK EN TEMEL ÇIKIŞ NOKTAMIZDIR. TÜM GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİMİN SAĞLIKLI, HUZURLU VE MUTLU BİR YAŞAMA KAVUŞMALARI BİZİM ÜLKÜMÜZDÜR. PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANININ SORUNLARINI BİLİYORUM. HİZMETLERİN DAHA HIZLI VE ETKİN ULAŞMASI NOKTASINDA YENİ DÜZENLEMELER YAPMAKTAYIZ. İNANIYORUM Kİ YAPACAĞIMIZ BU HİZMETLER GÖLBAŞILILARI MEMNUN EDECEKTİR. BU NEZAKET ZİYARETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. HEP BERABER GÖLBAŞI’NI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ.’’ ŞEKLİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR

ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

 ORDU YOK DEDİLER, KURULUR DEDİ. PARA YOK DEDİLER, BULUNUR DEDİ. DÜŞMAN ÇOK DEDİLER, YENİLİR DEDİ. ÖNCE KENDİSİ İNANDI, SONRA MİLLETİ İNANDIRDI. 97 YIL ÖNCE İNANDIĞI TÜM FİKİRLERİ GERÇEKLEŞTİREN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI MİNNET, ŞÜKRANLA ANIYORUZ. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ZİYARET

  Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn.Arif GORİÇA, Muhasip Üye Sn. Okan ÖKTEN, Yön.Kur.Üyesi Sn.Şahin ATUĞ ve Denetim Kurulu Başkanı Sn. Ayten ANIK tarafından makamında ziyaret edilerek Park Eymir Toplu Konut alanında yaşanılan sorunları dile getirmişlerdir.

 Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn. Arif GORİÇA, konut alanı içerisinde bulunan Şht.Yalçın DİZDAROĞLU park alanında ışıklandırmaların yanmaması sebebi ile amaca uygun kullanılamadığını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait olan bu parkın sahipsiz kalmasından dolayı içerisinde bulunan oturma gruplarının büyük bir bölümünün tahrip edildiğini ve yine site yakınında bulunan Şht.Sabahattin KOÇAK Anadolu İmam Hatip Lisesi yanında bulunan metruk yapılarında emniyet altına alınması için ilgili kurumlardan destek beklediklerini ifade etmiştir.

 Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, yaşanılan sorunların yakından takip edildiğini beyan ederek hep beraber bu sıkıntıların aşılabileceğini ifade ederek, yeni seçilen Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine başarılar dilemiştir.

KARANLIĞI AYDINLATANLAR

  KEÇECİZADE FUAT PAŞA,  SULTAN ABDÜLAZİZ’İN MEŞHUR PARİS GEZİSİNE DIŞİŞLERİ BAKANI OLARAK KATILIR. YARI RESMİ BİR TOPLANTIDA FRANSA İMPARATORU III. NAPOLYON, FUAT PAŞA’YA İSTEDİKLERİNİ SIRALAR. “SÜVEYŞ KANALI AÇILMALI, GİRİT, OSMANLILARDAN ALINIP YUNANİSTAN’A VERİLMELİ, KUDÜS’TEKİ KUTSAL YERLERDEN KATOLİKLERE AİT OLANLARIN YÖNETİMİ FRANSIZLARDA OLMALI” İMPARATOR, OSMANLI DEVLETİ’NİN BUNLARA KOLAY KOLAY RAZI OLMAYACAĞINI BİLDİĞİ İÇİN DE ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERİR:
ZATEN BU SORUNLAR SİZİN İÇİN BÜYÜK BİR DERT... YORGUN OMUZLARINIZDAN BUNLARI ATIP HAFİFLEYİNİZ...
  BUNA KARŞILIK FUAT PAŞA GÜLÜMSÜYOR VE HİÇ İSTİFİNİ BOZMADAN CEVAP VERİR: “BİZ HÂLÂ ÇOK GÜÇLÜYÜZ HAŞMETMEAB. TEHDİTLERE BOYUN EĞMEYİZ.” İMPARATOR, “YAPMAYIN” DER, “DEVLETİNİZİN NE KADAR ZAYIFLADIĞINI BÜTÜN DÜNYA BİLİYOR.” YANİ “SİZİ VURURUZ” DEMEYE GETİRİR. BU TEHDİT KARŞISINDA, FUAT PAŞA’NIN VERDİĞİ ŞU CEVAP TARİHE GEÇER: “HAŞMETMEAB, SİZ, BENDENİZE, BAŞKA BİR DEVLET GÖSTEREBİLİR MİSİNİZ Kİ, ÜÇ YÜZ SENEDİR, SİZ DIŞARIDAN, BİZ İÇERİDEN, OSMANLI’YI YIKAMADIK!” DER.
   İŞTE 15 TEMMUZ 2016 TARİHİNDE DE DIŞARIDAKİ OYUN KURUCULARIN, İÇERİDEKİ İŞBİRLİKÇİLERİ, EFENDİLERİNE HİZMET ETMEK ÜZERE HAREKETE GEÇERLER. AMA UNUTTUKLARI; BU AZİZ MİLLETİN BİLGE KAĞAN’LARI, ALPASLAN’LARI, FATİH’LERİ, YAVUZ’LARI, ATATÜRK’LERİ BİTMEZ. SADECE İSİM DEĞİŞTİRİRLER. DÜNÜN KILIÇ ASLAN’LARI, YILDIRIM BAYAZIT’LARI, SULTAN MURAT’LARI BU GÜNÜN; ÖMER HALİS’LERİ, MUSTAFA YAMAN’LARI, MUHAMMED ALİ AKSU’LARI, MERİÇ ALEMDAR’LARI, AYŞE AYKAZ’LARI OLARAK TARİHİ YENİDEN YAZMAK ÜZERE ETRAFLARINA BAKARAK KİM VAR DEMEDEN, BEN VARIM DİYEREK İSİMLERİNİ ALTIN HARFLERLE TARİHE YAZDIRIRLAR. BU YÜCE MİLLETİN KARANLIĞINI AYDINLIĞA ÇEVİRİRLER. 
 
EY, BU TOPRAKLAR İÇİN TOPRAĞA DÜŞMÜŞ, ASKER!
GÖKTEN ECDAD İNEREK ÖPSE O PAK ALNI DEĞER.
 
AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI VE RAHMETLE ANIYOR, GAZİLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.
 
RAMAZAN YALGIN
PARK EYMİR TOPLU YAPI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

DUYURU

 

 

SN. RAMAZAN ŞİMŞEK

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI

 

 31 MART MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE İLÇEMİZDE CUMHUR İTTİFAKININ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİREN VE SEÇİMLERİ KAZANARAK GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI OLAN SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUZ.

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNİ KAZANAN ARKADAŞLARIMIZA, MAHALLELERİMİZDE GÖREV ALAN MUHTARLARIMIZIDA TEBRİK EDİYOR, YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

PARK EYMİR TOPLU YAPI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

SOSYAL FAALİYETLER

 

TOPLUMSAL YAŞAMA KATKI SUNMAK VE SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN EŞİ SN. EMİNE ERDOĞAN’IN HİMAYELERİNDE YÜRÜTÜLEN SIFIR ATIK PROJESİNDE FARKINDALIK YARATMAK İÇİN, 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KONUT ALANIMIZDA BULUNAN ŞEHİT BÜLENT GÖÇER İLKÖĞRETİM OKUL YÖNETİMİ İLE PARK EYMİR TOPLU KONUTLARI YÖNETİMİ ARASINDA YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUCU HİTABET VE SIFIR ATIK KONULARINDA KOMPOSİZYON YARIŞMASI DÜZENLENMİŞTİR.

 

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNAN YÖN.KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ ÖZETLE;

‘’OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN DENETİMİNDE VE YİNE OKULUMUZDA GÖREVLİ ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN OLUŞTURULAN KOMİSYON GÖZETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN YARIŞMA SONUCU, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN 1 İNCİLERE BİSİKLET, 2 CİLERE TABLET VE 3 ÜNCÜLERE KOL SAATİ HEDİYE EDİLMİŞTİR.

GELECEĞİMİZİN MİRASCILARI OLAN ÇOCUKLARIMIZIN TÜRK MİLLETİNİN İNANCINA, KÜLTÜRÜNE, ÖRF VE ANANESİNE UYGUN ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ BİLGİLER İLE DONATILMIŞ, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KOYMUŞ OLDUĞU MUASIR MEDENİYETİ YAKALAYAN BİREYLER OLMASI İÇİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ OLARAK BU VE BENZERİ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR. BİZİM TEK GAYEMİZ GELECEKTE BU TOPRAKLARIN MİRASCISI GÖRDÜĞÜMÜZ EVLATLARIMIZI BU GÜNDEN BU YÜCE MİLLETE HİZMET ETMEK İÇİN HAZIR HALE GETİRMEKTİR. BUNUN İÇİN BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN OKUL MÜDÜRÜMÜZE VE OKUL İDARESİ İLE OKUL AİLE BİRLİĞİNE VE TÜM SİTE SAKİNLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMININ KUTLU OLMASINI DİLERİM.

 

 

 

 

 AYGÜN ÜNLÜ

PARK EYMİR TOPLU YAPI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ’NÜN AÇIKLAMASI

Gölbaşı’da Ankara’nın metropol ilçesi ama burada oturmayan, burada oturan insanların dertlerini ihtiyaçlarını bilmeyen partiler ittifak yaptı. Nasıl olsa kazanırız diye her gün yeni yeni insanlar partilere aday başvurusunda bulunuyorlar. Tabi ki insanlarımızın seçme ve seçilme yasal hakkıdır. Ama kendi yaşadıkları yerde bir yere aday olmaya cesaret edemeyen kişiler İl ve Genel merkez gönderdi diye koşarcasına Gölbaşı’na geliyorlar. Ben Gölbaşı’nın en büyük yerleşim merkezinin ( Park Eymir Toki Konutları) başkanı olarak hayretle izliyorum. Yerel seçimlerin kendine göre dinamikleri olduğu daha önceki seçim sonuçlarının incelendiğinde görülecektir. Sayın Belediye Başkan adayları ve İlçe Başkanları galiba seçimi çantada keklik görüyorlar. Ankara'nın diğer ilçelerinde ikamet eden, bu güne kadar oralarda siyaset yapan (Altındağ- Mamak-Keçiören-Çankaya vs.) bu güne kadar Gölbaşı’na hiç gelmemiş yeni aday adayları olduğunu görüyoruz. Sayın Başkan adayları Gölbaşı'na gelen meclis üyesi adaylarını yanlarına alarak kesin kazanacaklarından emin seçmenden oy isterken, ‘’sizin içinizde liyakat sahibi, işinin uzmanı yöneticilik, idarecilik yapmış Gölbaşı'nın sorunlarını ve çözümlerini bilen insanlar olmadığı için’’ Genel merkezden ve İl merkezinden gelen bu arkadaşlarla sizleri yöneteceğiz diye oy istersiniz! 
Ben söyledim günah benden gitti duymayanlara.