parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

ZİYARET (MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİ)

     Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimini ziyaret etmiştir. Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN göreve başladığında kedisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine iadei ziyarette bulunmuştur. Ziyarette MHP İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN’e Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etmişler, MHP Gölbaşı Meclis Grup Başkanvekili Sn. Nevzat DULKADİR’de katılmıştır. Misafirleri Toplu Yapı Yönetim Ofisinde ağırlayan Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan YALGIN’a Başkan Yrd. Sn. Arif GORİÇA, Yön. Kur. Üyeleri Sn. Şahin ATUĞ ve Sn. Okan ÖKTEN ile Den. Kur. Üyesi Sn. Fatih ÜNLÜ eşlik etmişlerdir. Ziyarette Toplu Konut alanının sorunları görüşülmüş, Mec. Grup Bşk. Vekili Sn. Nevzat DULKADİR, belediye çalışmaları hakkında bilgi vermiş; taraflar daha güzel bir Gölbaşı için görüşlerini ifade etmişlerdir. Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Bşk. Sn. Ramazan YALGIN misafirlerine teşekkür ederek ‘’biz Gölbaşı’nın en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Hizmet için bizler buradaki sorumluluklarımızı biliyoruz. Konut alanımızın sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’in çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bundan sonra da ikili ilişkilerimizin artarak devam edeceğine inanıyorum. Bu güç birliği içerisinde çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmayacaktır. Bu güzel hizmetlerinden ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı MHP İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN’e ve yönetimine, Belediye Başkanımız Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullanmıştır. 

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN ise ‘’Biz sizleri Gölbaşı’nın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Park Eymir Toplu Konut sakinlerinin dertleri bizim ortak dertlerimizdir. Tespiti ve çözümü noktasında İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Onun için Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte geldik. Gösterdiğiniz nezaketten dolayı başta Sn. Ramazan YALGIN başkana ve tüm yönetim kurulu üyelerine tekrar teşekkür ederim. Hep birlikte daha güzel bir Gölbaşı için el ele çalışacağız. Milliyetçi Hareket Partisinin kapısı her zaman sizlere açık olacaktır.’’ açıklamalarında bulunmuştur.

 

 

 

TEŞEKKÜR…

 

            Konut alanımızda ve yakınında Pazar bulunmaması nedeni ile Park Eymir Toplu Konut sakinlerini marketlere mahkûm eden çözümsüzlük; Gölbaşı Belediye Başkanlığı tarafından Köyceğiz Gölü Caddesi üzerine kurulan sokak pazarı ile çözüme kavuşturulmuştur.

            Yaptığımız kamuoyu yoklamasında esnaf kardeşlerimizin memnuniyetinin yanında site sakinlerinin de memnuniyeti müşahede edilmiştir. Esnaflarımıza bol kazançlar diler site sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Gölbaşı’nın ve konut alanımızın sorunlarını bilen, yakından takip eden ve çözüm odaklı yaklaşımları nedeni ile Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e ve çalışma arkadaşlarına Park Eymir Toplu Konut sakinleri adına teşekkür ederim. 

 

          

 

 

         

 

 

 

Her hafta Pazar günleri konut alanımızda kurulan Pazar yerinden görüntüler.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Ramazan YALGIN

 

 

DUYURU

PARK EYMİR TOPLU YAPI TEMSİLCİLER KURULU 2020 YILI BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ İÇİN 25 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 19.00 DA OLAĞAN TOPLANTISINI YAPACAKTIR. (TOPLANTI YERİ : PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİ)

DUYURU

   ‘’İnsanlık tarihinde ilk medeniyetlerinin kurulduğu bu topraklar her zaman şer güçlerin hedefi halindedir. Gelişen teknoloji ve tüketime yönelik yaşam insan hayatına egemen oldukça hâkim güçler daha fazla sömürgeler bulmak ve daha fazla silah satabilmek için toprağının üstünden, toprağının altı daha kıymetli olan Orta Doğu coğrafyası hep şer güçlerin hedefi olmuştur. Bu haçlı zihniyeti bu emellerine kavuşmak için kimi zaman dini kullanarak HAÇLI İTTİFAKINI oluşturmuş (Haçlı Seferleri), kimi zaman ekonomik çıkarlarını kullanarak birlikler kurmuş (AVRUPA BİRLİĞİ) ama tüm bu değişkenler arasında değişmeyen tek şey Orta Doğu’da yer alan ülkelerin doğal kaynaklarının sömürülmesi ve insanlarının ekonomik olarak köleleştirilmesidir.

  ‘Nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu' olan bu aziz millet BARIŞ PINARI HAREKÂTI ile yine mağdurların ve mazlumların yardımına koşmuş, kimileri tarafından insan hakları ve medeni dünyanın temsilcileri kabul edilen şer güçlere her türlü kara propagandasına rağmen tüm dünyaya ders vermiştir. Hiçbir zaman emperyalist bir düşünceyi taşımayan TÜRKİYE CUMHURİYETİ, sözde tüm dünyaya insanlık dersi veren şer güçler tarafından beslenip büyütülen terör örgütlerine bir kez daha TÜRK’ün olduğu Balkanlar'dan Kafkaslar'a, Afrika'dan Ortadoğu'ya kadar nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu olmaya devam etmektedir. Topraklarından koparılan ve denizlerde boğulan Aylan bebek ile havan mermisi ile beşiğinde öldürülen Muhammed OMAR bebeğin hesaplarını sorma zamanı şimdi gelmiştir. Kahraman Ordumuz tarafından gerçekleştirilen BARIŞ PINARI harekâtı bir işgali değil insanlık suçu işleyen bu çetelerden bu hesapları sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı karanlığa sığınıp aydınlığa çıkamayan korkaklardan hesap sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı insan hakları adı altında tüm dünyayı kana bulamak isteyenlere ders vermek içindir. Bunu anlayamayan içerde ve dışarıdaki herkese diyoruz ki Park Eymir Toplu Konutlarında oturan otuzbin sakinimiz ile siyasi iktidarın kararının arkasında ve kahraman ordumuzun yanındayız. Onlara çıktıkları bu kutlu yolda zaferler niyaz ederiz. Allah yar ve yardımcıları olsun.’’
 
 
Ramazan YALGIN
Yön.Kur.Başkanı
 

GÖLBAŞI’NDA BİR İLK PARK EYMİR TOPLU KONUTLARINDA BAŞLANGIÇ

 

 

SOHBET

     KELİME ANLAMI: DOSTÇA, ARKADAŞCA KONUŞARAK, HOŞ BİR VAKİT GEÇİRME, SÖYLEŞİ, YARENLİK, HASBİHAL ETME.

SOHBETLERİN VAKTİ TAMAM HERŞEY BİTTİ,

DÜN BUGÜN DOLU MASAMDA, BİR BEN KALDIM HERKES GİTTİ   

 

     PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN; ‘’YUKARIDA MISRALARDA BELİRTİLEN VE TÜRKÜLERE KONU OLAN İNSANIN YALNIZLAŞTIĞI GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA, GÜNÜN STRESİNİ VE YORGUNLUĞUNU ATMAK, NEZAKETİ VE TEVAZUYU YAŞAMAK İSTEYENLERİN İLGİSİNİ ÇEKECEK KÜLTÜREL FAALİYETLERDEN OLAN KÜTÜPHANE SOHBETLERİNİN BAŞLADIĞINI’’ BEYAN ETMİŞTİR.

     SN. RAMAZAN YALGIN AÇIKLAMALARININ DEVAMINDA ‘’ESKİ ANADOLU YAŞAMINDA KIŞ GELİPTE DIŞARIDA YAPILACAK İŞLERİN BİTTİĞİNDE, KÖY ODALARINDA SOHBETLERİN BAŞLARDI. AİLE BÜYÜKLERİNİN HOŞ SOHBETLERİNE GENÇLERDE SERVİS HİZMETLERİ İLE DİNLEYİCİ OLARAK KATILIRLARDI. BU SOHBETLERİN SONUCU, KENDİSİ VE TOPLUM İLE BARIŞIK NESİLLER ORTAYA OLUŞUR, SÖZÜN GÜMÜŞ, DİNLEMENİN İSE ALTIN OLDUĞU BU DOST SOHBETLERİNDE MİLLET KÜLTÜRÜ MEYDANA GELİR VE YİNE BURALARDAN SONRAKİ KUŞAKLARA BU KÜLTÜRLER AKTARILARAK YAŞATILIRDI.

     GÜNÜMÜZDE ARTIK OLMAYAN BU KÖY ODALARININ YERİNE YENİLERİNİN KONAMAMASI SONUCU KÜLTÜRÜNE YABANCI, KENDİSİ İLE KAVGALI, TOPLUMA SAYGISIZ, EDEP BİLMEZ, AHLAKI TÜKENMİŞ BEN MERKEZLİ YAŞAYAN BİR KUŞAK DOĞMUŞTUR. OKUMAYAN, OKUDUĞUNU ANLAMAYAN, ANLADIĞINI ANLATAMAYAN BU NESİLDE GÖRDÜĞÜMÜZ EKSİKLİĞİN GİDERİLMESİ İÇİN; PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN, GÖLBAŞI BELEDİYESİNE AİT DR. FUAT SEZGİN AİLE YAŞAM MERKEZİ İÇERİSİNDEKİ MEHMET HALİS BOZKURT KÜTÜPHANESİNDE KÜTÜPHANE SOHBETLERİ BAŞLAMIŞTIR. 

     SADECE SİTE SAKİNLERİNİN DEĞİL, UMARIM Kİ TÜM GÖLBAŞI’LILARIN DİKKATİNİ ÇEKECEK BU SOHBETLER KÜLTÜR BAKANLIĞI, KÜTÜPHANELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNE EDİLEREK, GÖLBAŞI KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KOORDİNASYONU İLE HAYATA GEÇİRİLMEKTEDİR. BU GÜZEL DÜŞÜNCENİN HAYATA GEÇİRİLMESİNDEKİ ZERAFET KADAR GÖLBAŞI’NIN VE TABİKİ BİZİM KONUT ALANIMIZIN TERCİH EDİLMİŞ OLMASI BİZLERİ MUTLU ETMİŞTİR. EMEĞİ GEÇEN TÜM TARAFLARA TEŞEKKÜR EDER, TÜM SAKİNLERİMİZİ BU SOHBETLERE BEKLERİZ.’’ İFADELERİNİ KULLANIMIŞTIR.

SOHBET  

 

KÜTÜPHANE SOHBETLERİ

  

 

  

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

AŞURE 2019

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ 21 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ SİTE SAKİNLERİNE ŞHT.YALÇIN DİZDAROĞLU PARKINDA BULUNAN SOSYAL KAFETERYA DA AŞURE İKRAM EDECEKTİR. ETKİNLİK KAPSAMINDA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ÇOCUK VE HANIMLARA YÖNELİK SAĞLIK TARAMALARI VE BİLGİLENDİRMELER YAPILACAK, MUHTELİF HEDİYELER DAĞITILACAKTIR. 

TOPLU YAPI YÖNETİMİ