parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIRÇALIŞMALARIMIZ

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ ZİYARETLERİ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 
GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ
 
Kongre sürecini tamamlayarak yeniden görev alan Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN, Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığında ziyaret edilmiştir. 
Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan YALGIN, Bşk.Yrd.Sn. Arif GORİÇA ve Yön.Kur.Üyesi Sn.Okan ÖKTEN tarafından yapılan ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Sn. Savaş MÜLAZIMOĞLU’da Yönetim Kurulu üyelerine eşlik etmiştir. 
Ziyarette Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve Gölbaşı Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Sn. Ramazan YALGIN ‘’gösterdiğiniz misafirlikten dolayı toplu konut sakinleri adına teşekkür ederim. Üstlendiğiniz görevinizde size ve yönetiminize başarılar dileriz, eminim yakın çalışma imkânımız olduğunda Gölbaşı’nın kalkınmasında ve gelişmesinde önemli katkılar sunacağız. Allah yolunuzu açık etsin.’’ diyerek iyi niyet dileklerini ifade etmişlerdir.
Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanının hazır bulunduğu toplantıda Sn. Serdar TEKİN  ‘’Ziyaretiniz bize güç ve kuvvet vermiştir. Milliyetçi Hareket Partisinin ilkeleri doğrultusunda Genel Başkanımız Sn. Devlet BAHÇELİ’nin gösterdiği hedefe ulaşmak için arkadaşlarımla beraber sürekli çalışacağız. Park Eymir Toplu Konut sakinlerine İlçe Başkanlığımızın kapısı her zaman açık olacaktır. Gölbaşı için bu toprakları vatan bilen herkes ile yakın ilişkiler kurmak bizim görevimiz. İnşallah önümüzdeki günlerde daha çok beraber çalışarak özlediğimiz ve istediğimiz hedeflere kavuşacağız. Konut alanınızda ikamet eden tüm site sakinlerine sizlerin nezdinde teşekkür ederim. Saygı ve selamlarımızı sunuyoruz’’ diyerek, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdir.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
 
PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA YÜRÜTÜLEN FAALİYETLER
GÖLBAŞI BELEDİYESİ VE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNİN EĞİTİM FAALİYETLERİNE KATKILARI
 
 Park Eymir Toplu Konut alanında bulunan Şehit Bülent GÖÇER İlk ve Ortaöğretim faaliyetlerine devam eden geleceğin teminatı çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda ve güvenlik içerisinde spor yaparak eğitimlerine devam etmeleri için Okul Müdürlerimizin talepleri üzerine; Gölbaşı Belediyesi, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Sn.Osman ÇAKIRLAR’ın katkıları ile potalar kurulmuş, duvar üzerine çit çekilmiş ve spor alanına yaya yolu yapılmıştır.
Çocuklarımızın eğitimleri için son enerjilerine kadar çalışan Okul Müdürlerimize, Gölbaşı Belediye Başkanımız Sn.Ramazan ŞİMŞEK’e ve katkılarından dolayı Meclis Üyesi Sn.Osman ÇAKIRLAR’a minnet ve şükranlarımızı sunarız.
 
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan ŞİMŞEK                    MHP Belediye Meclis Üyesi Osman ÇAKIRLAR
 
CUMHURİYET HALK  PARTİSİ 
GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ
Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Sn. Engin EREN ile görüşmüşlerdir.
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
Ziyarete Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Sn. Ramazan YALGIN, Bşk.Yrd. Sn. Arif GORİÇA ve Yön.Kur.Üyesi Sn. Okan ÖKTEN katılımışlardır. Belediye Meclis Üyesi Sn.Savaş MÜLAZIMOĞLU’da yönetim kurulu üyelerine eşlik etmiştir.
Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulunu İlçe Başkanlığı girişinde ‘’hoşgeldiniz’’ diyerek karşılayan Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Engin EREN ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etmişlerdir.
Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Sn. Ramazan YALGIN, İlçe Başkanı Sn. Engin EREN’e ve yönetim kurulu üyelerine ‘’başarılar dilemek üzere’’ geldiklerini ifade ederek gösterdikleri sıcak ilgi ve randevuya verdikleri olumlu cevaptan dolayı İlçe Başkanı Sn. EREN’in şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmişlerdir.
Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Engin EREN ‘’Siyasi partiler vatandaşa hizmet etmek için vardırlar. Biz Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak Gölbaşı’nın geleceği için kimseyi ötekileştirmeden, siyasi düşüncesi, inancı ve diğer farklılıklara bakmadan herkesi kucaklamaya hazırız. Park Eymir Toplu Konut alanı sorunlarının çözümü noktasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile sürekli irtibat halindeyiz. Bundan sonra da sizlerle daha yakın çalışarak sorunların daha hızlı çözümü için var gücümüz ile çalışacağız. Tekrar size ve tüm site sakinlerinize teşekkür ederim.’’ ifadelerinde bulunmuştur.
30 YILLIK ÖZLEM BİTTİ
VARLIĞIN İLE ONUR, KAZANDIĞIN ZAFER İLE GURUR DUYUYORUZ
 
      30 yıl önce tüm medeni dünyanın gözleri önünde Ermeniler tarafından insanlık değerlerinin tümü çiğnenerek işgal edilen Azerbaycan’ın Karabağ bölgesi can kardeşlerimizin haklı oldukları ve üstün bir inanç ile verdikleri diplomatik ve askeri mücadele sonunda zafer müessir olmuştur. Park Eymir Toplu Konut sakinleri olarak bu uğurda şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. İki devlet ve tek millet olan Türkiye ve Azerbaycan’ın Karabağ’ın kurtuluşunda gösterdikleri dayanışma örneği Türk Dünyası için güzel bir örnek olmuş AYRILIKTA AZAP BİRLİKTE RAHMET VARDIR sözünün bir kez daha ne kadar önemli olduğu anlaşılmıştır. Bu konuda kardeş Azerbaycan’a desteğini esirgemeyen tüm yöneticilerimize, vatandaşlarımıza ve site sakinlerimize gönülden teşekkür ederiz. Başka Azerbaycan devlet başkanı Sn. İlhan ALİYEV’e ve Azerbaycan halkına teşekkür ederiz. Yaşattıkları bu zaferin ebedi olması dileklerimiz ile minnet ve şükranlarımızı sunarız.
ADALET VE KALKINMA  PARTİSİ 
GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ
Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Sn. Selim AKCEYLAN ile görüşmüşlerdir.
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
Ziyarete Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Sn. Ramazan YALGIN, Bşk.Yrd. Sn. Arif GORİÇA ve Yön.Kur.Üyesi Sn. Okan ÖKTEN katılımışlardır. Belediye Meclis Üyesi Sn.Savaş MÜLAZIMOĞLU’da yönetim kurulu üyelerine eşlik etmiştir.
Kongre sürecini tamamlayarak yeniden görev alan Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Sn. Selim AKCEYLAN’ı tebrik ederek başarı dileklerini bildiren Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Sn. Ramazan YALGIN, ‘’Yeni dönemde daha yakın çalışarak güzel hizmetler üretmek istediklerini, konut alanının bir çok sorununun bu güne kadar görev yapan yönetimler tarafından çözüldüğünü’’ beyan ederek ‘’zaman içerisinde yetersiz hale gelen altyapı ve içme suyu sorunları olduğunu, bunlarında beraber çalışılarak çözülebileceğini, yen, görevlerinde  Sn.AKCEYLAN’a ve yönetimine başarı dileklerini ifade etmiştir. 
Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Selim AKCEYLAN ziyarette, ‘’Pandemi nedeni ile düşündükleri ve planladıkları hizmetlerin zamanlamasında aksamalar olduğunu bunun dışında Gölbaşı’na güzel hizmetler verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini’’ ifade etmiştir. ‘’Hizmetlerin tabana yayılmasında Toplu Yapı Yönetimlerinin önemli görevler üslendiklerini Gölbaşı’nın geleceği için sivil toplum örgütleri ile yakın çalışma içinde olduklarını’’ ifade etmişlerdir.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sn.AKCEYLAN, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine teşekkür ederek site sakinlerine saygı ve selamlarını iletmiştir.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ