parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

 TAMAMLANAN HİZMETLER

 

 SAPANCA GÖLÜ KENARINDA BULUNAN DEMİR KORKULUKLARIN BOYAMA İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞTIR.  BU HİZMETİN ALINMASI İÇİN GÖLBAŞI BELEDİYESİNİN TÜM İMKANLARINI SUNAN   BAŞKANIMIZ SAYIN FATİH DURUAY’A, FEN İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTURGUT YAVUZ’A TOPLU KONUT SAKİNLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

ESKİ HALİ

 

 

 

 

 

YENİ HALİ

 

 

 

 BAŞLAYAN KURSLARIMIZ

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİNDE HER YAŞ GRUBUNA HİTABEN DENEYİMLİ EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE SATRANÇ KURSUMUZ BAŞLAMIŞTIR. MÜRACAATLAR DEVAM ETMEKTE OLUP KURSİYERLERİMİZİN KİMLİK KARTI FOTOKOPİLERİ İLE BERABER PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE (ZİRVE KONUTLARI L5-23 BLOK YÖNETİM OFİSİ) GELMELERİ YETERLİDİR. KURSLARIMIZ ÜCRETSİZ OLUP GÖLBAŞI HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNELİ VERİLMEKTEDİR.

KURSUMUZ OKULLAR AÇILINCAYA KADAR SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE GÜNLERİ SAAT 12.00 İLE 16.00 ARASINDA, OKULLARIN AÇILMASINI MÜTEAKİP HAFTA SONU DEVAM EDECEKTİR.

BİLGİ TEL : 0530 114 24 73 - 0312 485 60 01

 

PLANLANAN KURSLAR

 

                EYLÜL  AYI İTİBARİ İLE BAŞLATILMASI PLANLANAN TEMEL İNGİLİZCE KURS PLANLAMAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. YETERLİ KURSİYER BULUNMASI HALİNDE KURSUMUZ BAŞLAYACAKTIR.

 

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

15 TEMMUZ

 UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ…!!!

TARİH TANIKLIK ETSİN, EDİYOR, ETMEYE DE DEVAM EDECEK.

15 TEMMUZ 2016 GÜNÜNÜ UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ.

15 TEMMUZ 2016 HAİN DARBE GİRİŞİMİ TÜRKLERİ ANADOLU’DA ESARET ALTINA ALMAK, GELDİKLERİ YERE GÖNDERMEK İSTEYEN ŞER GÜÇLERİN YURT İÇERİSİNDEKİ MAŞALARINI KULLANARAK YAPTIKLARI BİR PLANIN PARÇASIDIR. BUNU ÖRTEBİLMEK İÇİN DE BU MİLLETİN BÜTÜN KUTSAL DEĞERLERİ KULLANILMIŞTIR. BU MÜCADELE; İNSAN NESLİ DEVAM ETTİKÇE SÜRECEKTİR. ÇÜNKÜ BU DAVA HİLAL İLE HAÇIN, HAK İLE BATILIN, MAZLUM İLE ZALİMİN, MÜCADELESİDİR.

                KOCA ŞAİR MEHMET AKİF; ÇANAKKALE SAVAŞLARINI TARİF EDERKEN KATILIMCILAR İÇİN ‘’ KİMİ YAM YAM, KİMİ HİNDU, KİMİ BİLMEM NE BELA’’ İFADESİNİ KULLANMIŞTIR. SAVAŞIN NE KADAR ZOR GEÇTİĞİNİ İFADE EDEBİLMEK İÇİN DE ‘’ÖLÜM İNDİRMEDE GÖKLER, ÖLÜ PÜSKÜRMEDE YER; O NE MÜTHİŞ TİPİDİR: SAVRULUR ENKAAZ-I BEŞER... KAFA, GÖZ, GÖVDE, BACAK, KOL, ÇENE, PARMAK, EL, AYAK, BOŞANIR SIRTLARA, VÂDÎLERE, SAĞNAK SAĞNAK.’’ 15 TEMMUZ 2016 GÜNÜ YAŞANANLAR BELKİ BU TARİFİN İKİ KATIDIR. DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE BU MİLLETİN BAĞRINDAN ÇIKAN KAHRAMANLAR VARDIR.  ‘’SİYASİ İKTİDARIN YANINDAYIZ.’’ DİYEN BİR SES YÜKSELİR AKŞAMIN ALACAKARANLIĞINDA. HEMEN PEŞİNDEN ‘’BİZ YOLA KEFENİMİZLE ÇIKTIK.’’ DİYEN BİR BAŞKA SES GELİR GECENİN KARANLIĞINDA. ‘’BU VATANI SEVEN HERKESİ SOKAĞA ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM.’’ DİYEN BU SESE CEVAP OLARAK ‘’ETRAFIMDA KİM VAR DİYE BAKMADAN, BEN VARIM DİYEBİLENLERİN” TARİH SAYFALARINA ALTIN HARFLERLE DESTAN YAZDIKLARI GÜNÜN ADIDIR 15 TEMMUZ.

                İŞTE O GÜNÜN YILDÖNÜMÜNDE TÜRKİYE’DE EN ÇOK ŞEHİT VEREN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİ O GÜNÜ UNUTMAYACAK VE UNUTTURMAYACAKTIR. 15 TEMMUZ;  ‘’SAHİPSİZ OLAN VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP OLURSAN, BU VATAN BATMAYACAKTIR.’’ DİYEREK TOPA, TÜFEĞE, UÇAĞA, TANKA, FÜZEYE MERMİYE GÖĞSÜNÜ SİPER EDENLERİN ADIDIR. 15 TEMMUZ; MESUT DEMİRKAN’DIR, 15 TEMMUZ; MUSTAFA TECİMEN’DİR, 15 TEMMUZ HURŞUT UZEL’DİR, 15 TEMMUZ; MURAT ALKAN’DIR, 15 TEMMUZ; MEHMET DEMİR’DİR, 15 TEMMUZ; MUHSİN KİREMİTCİ’DİR, 15 TEMMUZ; GÜLŞAH GÜLER’DİR, 15 TEMMUZ; KUBRA DOĞANAY’DIR.

VATAN UĞRUNA CANLARINI VEREN TÜM ŞEHİTLERİMİZE

ALLAH’TAN RAHMET, GAZİLERİMİZE ŞİFALAR DİLİYORUZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULUNUN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

PARK EYMİR KONUTLARININ DEĞERLİ SAKİNLERİ; RAHMET VE BEREKET AYI OLAN BİR RAMAZAN AYINI DAHA BİTİRMEK ÜZEREYİZ. BİR ÇOK MESAJLA DOLU OLAN BU AYDA BİN AYDAN DAHA HAYIRLI DİYE MÜJDELENEN KADİR GECENİZİ TEBRİK EDER, HEPİMİZE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM.
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ BİR SEÇİM İLE GÜVEN TAZELEMİŞ VE TÜM ENERJİMİZ İLE KALDIĞIMIZ YERDEN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. YENİ BİR DÖNEME RAMAZAN AYI İLE BAŞLAMAK ALLAHIN BİR LÜTFU DİYE DÜŞÜNEREK, BİRLİKTELİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK, DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞMAK VE KONUT ALANIMIZLA İLGİLİ TARAF OLAN TÜM KURUM/KURULUŞLARLA YENİ PROJELER ÜRETMEK, SIKINTILARI ÇÖZMEK İÇİN BİR TAKIM ETKİNLİKLERİ HAYATA GEÇİRDİK.
BUNUN İÇİN DE YENİ DÖNEMDE GÖREV ALMIŞ SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU BAŞKANLARINE GÖLBAŞI BELEDİYESİNCE VERİLEN İFTAR PROGRAMINDA BULUŞARAK İSTİŞARELERDE BULUNULMUŞ VE YENİ DÖNEMDE  GÖREV ALMAYARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULUNDAN  AYRILAN ARKADAŞLARA HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİLEREK, YAPTIKLARI HİZMETLERİN ANISINA PLAKET  VERİLMİŞTİR.

 

 

BAŞLANGICI RAHMET, ORTASI BEREKET VE SONU GÜNAHLARDAN KURTULUŞ VESİLESİ OLARAK MÜJDELENEN RAMAZAN AYINA KAVUŞMUŞ BULUNUYORUZ. RAHMET VE BEREKET AYI OLARAK TANIMLANAN, ONBİR AYIN OLARAK ÖVÜLEN RAMAZAN AYININ PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE, TÜRK MİLLETİNE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLER, SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK İÇERİSİNDE BAYRAMA KAVUŞMANIZI DİLERİZ.
 
AYGÜN ÜNLÜ 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 5 İNCİ ETAP SAKİNLERİNE HAYIRLI OLSUN

 

PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE, 5 İNCİ ETAP BÖLGESİNDE BULUNAN YÜRÜYÜŞ YOLU VE PARK AYDINLATMA ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER. 5 İNCİ ETAPTA İKAMET EDEN TÜM KOMŞULARIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLER, SAĞLIK VE ESENLİK İÇERİSİNDE KULLANMALARINI TEMENNİ EDERİZ.

  

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

DÜNKÜ GÖRÜNTÜLER

 

 

BUGÜNKÜ GÖRÜNTÜLER